Rüyada Köpek Isırması

Rüyada Yavru Köpek Görmek

Rüyada Siyah Köpek Görmek

Rüyada Köpek Kovalaması

Rüyada Köpek Sevmek

Rüyada Köpekten KaçmakRüyada Köpekten KaçmakSabah uyandınız ve rüyanızda gördüğünüz köpek aklınıza geldi. Rüyada köpek görmek birden fazla şekilde yorumlanır. Bir sürü detay vardır. Kısa şöyle: Rüyada kendisine köpek aldığını görmek, onun diğer insanlarla hoş muhabbetler etmesine yorumlanır. Köpeğin ısırdığını görmek, bir iyi arkadaşınız nedeniyle sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
Rüyada Köpekten Kaçmak
Kendisini köpekler uluyor veya havlıyorsa isteklerinin gerçekleşeceğine ve güven içinde olacağına yorumlanır. Eğer köpekleri öldürdüğünü görürse, düşmanlarını alt edeceğine yorumlanır. Köpek rüyası, günah işlemekten çekinmeyen, zevk ve sefaya düşkün, ahlakı kötü bir adama delâlet eder. Eğer rüyada köpeğin havladığı görülse, o adi kimsenin haddi aşarak fenalığını daha da artırmasına işarettir. Rüyanızda köpek dostluk gösteriyorsa bir dostu temsil eder, dost değilsekimseye faydası olmayan veya dogmatik yapıdaki insanlara dikkat edin.


Rüyada Köpekten Kaçmak Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

14 Yorum Yapılmış "Rüyada Köpekten Kaçmak"

eda

ruyamda yoldaydim karsidan karsiya gececektim 5-6 tane kopek vardi yan tarafimda,onlar beni ilk basta gormemisti sonrasimda bi siyah kopek gordu beni yanima yaklasti garip olan su ki kopegin kuyruk kisminda insan dislerinin olmasiydi anlami ne bunun yardimci olur musunuz

09.09.2014

sahte isim drak

benım 2 rüyam var sıtede parkdaydim anıden beyaz bi köpek çikti eve doru kaçıyodum bı anda küçük teyzem
geldi bana bakmadan dırek bızım eve gıtı köpek anıden dişlerını açti dişleri spsivriydi : rüya 2
gene parktayim önüme siyah bi köpek çiktı ben hemen eve kaçtım bu arada kurtu eve gırdım köpekte peşimden köpekden sakladm baba ma söyledım sonra anı den köpek benı kaptı bararak uyandım

05.09.2014

ahmet

Rüyamda siyah iri bir köpek beni kovalıyor ama beni yakalasa parçalicak derecede.gerçekten çok korkunçtu.

21.02.2014

esma nur

arkadaşlar en kısaca şu eğer köpek siiz kovalıyorsa ve gençseniz (15 yaşndan küçükseniz) nefsinizin siiz kovaladığı anlama gelir yani iyi bri insan . nefsinizin her istediğini yapmadığınız anlamına gelir (eğğer köpek sizi kovalıyorsa tabii)

09.02.2014

vuslat

rüya da tasmali köpeğin kovalamasi

09.02.2014

buse

rüyamda köpek tarafından kovalanıyorumevimizin yanındaki evin arksında çıkıyo köpek. evime giriyorum evde hiçkimse yokdemir kapıyı kapattığım anda köpek tam içeri girerken bağırarak uyanıyorum.

07.02.2014

aykut

ruyamda köpek beni kovalıyor. ben kaçıyorum. küçük bi eve sığınıyorum. köpekten saklanıyorum. köpek yakınlarımdan geçiyo ve beni bulamıyo ama uyanmamla ruya biriyo (belkide uyanmasam köpek beni yakalıycak) buarada 2 tanede çocuk görüyorum etrafımızda.köpek onlara bişey yapmıyo.o çocuklarda guya benim çocuklarımmış.

17.01.2014

mira

ben rüyamda köpek önce benbi kovalıyor ondan sonra ben içeri giriyorum oda girebilyor ve beşik görüyor beşiye biniyor ve bidahada kalkmıyor

09.01.2014

ömer

rüyamda 2 köpek tarafından kovalanıyordum yüksek tepelere kacıyordum köpegin çıkımıycagı yere çıkıp köpege taş atıyordum

04.09.2013

rahatay

rüyada köpeklerden korktum bana saldırmak istediler ve silah sesini duydım ve silah gördüm ne demek

26.08.2013

tülay

ben mesela rüyamda S bşlayan 1 işiyi seviyorum ona del gibi aşığım sevgilim selami obeni seviyomu bimiyom

22.06.2013

maria [sahte isimim]

biraz daha açıklayıcı olurmusunuz?

11.06.2013

alper

8-9 köpek benimle oynamak istiyordu sanırım gece dışarda kımseler yoktu. aralarında pitbullda vard ıben altıma sıçcam korkudam bunlar yaklastı bana yerden sıse aldım attım bana getrdıler oyun oynamak ıstıyolardı ama ben korkuyodum çok.

09.05.2013

Admin

Rüyada Köpekten Kaçmak hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Rüyada Köpekten Kaçmak konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

28.01.2013


#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Ruyada Köpek Görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Eylül - 2014